Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Oferta szkoły arrow Wycieczki i półkolonie
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Wycieczki i półkolonie
"Zielona szkoła" w Poroninie

PoroninUczniowie klas trzecich naszej szkoły przebywali na "zielonej szkole" w Poroninie w dniach 11.06-15.06.2018r. Dzieci zamieszkały w przepięknym pensjonacie Tatrzański Gościniec". Idealne warunki pomogły wypocząć i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Podczas pobytu w górach, pod opieką przewodnika tatrzańskiego pokonywaliśmy szlak turystyczny w Dolinie Małej Łąki i podziwialiśmy piękno fauny i flory w Tatrzańskim Parku Narodowym. Niezapomnianych wrażeń doznaliśmy podziwiając Jaskinię Bielańską na Słowacji.
 
 
Czytaj całość...
4c i 4e ze Skarbkiem 200 metrów pod ziemią&

wycieczka 5 czerwca 2018 roku uczniowie klas 4c i 4e wraz ze swoimi wychowawczyniami zwiedzili najstarszą w Polsce Kopalnię Soli w Bochni, która po prawie ośmiu wiekach wydobywania soli wygląda dziś jak podziemne miasto. Zwiedzanie kopalni rozpoczęliśmy od zjazdu pod ziemię ciemnym, wilgotnym szybem Campi. Tuż po zjeździe pod ziemię, na uczestników wycieczki czekała kolejka, która przemierzyła kilometrową trasę pomiędzy szybem Campi i Sutoris. Kolejka jechała dość szybko, ale po drodze mogliśmy zobaczyć wiele zabytków, postaci i ciekawych, zagadkowych miejsc.
 

Czytaj całość...
Bramą Krakowską do Groty Łokietka.

wycieczkaWe wtorek  5 czerwca 2018 roku uczniowie klasy 4d, 6b, 6c  z opiekunami –  wicedyrektorem mgr Jackiem Mleczko, mgr Anną Górską, mgr Pauliną Chmaj, mgr Magdaleną Rumak-Markowską  pojechali na wycieczkę do Ojcowskiego Parku Narodowego. To niezwykłe miejsce znajduje się w Dolinie Prądnika i kryje w sobie niezwykłe bogactwo atrakcji geologicznych, przyrodniczych i kulturowych. Zachwyca pięknymi formami skalnymi, jaskiniami, starą zabudową oraz zabytkami architektury.

Czytaj całość...
6c na Festiwalu Nauki i Techniki w Mielcu

festiwal8 czerwca uczniowie klasy 6c wraz z wychowawczynią mgr Magdaleną Rumak-Markowską oraz mgr Izabelą Lonczak z  uczestniczyli w IX  Mieleckim Festiwalu Nauki i Techniki. Tym razem motywem przewodnim Festiwalu było hasło: „ Nowoczesne technologie zmieniają świat”. Uczniowie SP 11 z Mielca z uwagą wysłuchali wykładu  „Odlotowe powietrze” Pawła Jaskólskiego reprezentującego grupę popularyzującą naukę – „Heweliusze Nauki”. W czasie angażującego, energetyzującego, pełnego humoru i absorbującego przekazu uczestnicy „poznali swoje zmysły”, oraz to w jaki sposób mózg zbiera i przetwarza docierające do niego sygnały.
 
Czytaj całość...
Wróciliśmy uśmiechnięci i wypoczęci do dalszej pracy z Energylandii w Zatorze.

 

wycieczka07.06.2018 uczniowie klas 7a, 7b,7c , 7d wraz z wychowawczyniami  panią Teresą Hawron, panią Beatą  Niezgoda, panią Martą Majka-Przywara oraz panem wicedyrektorem Jackiem Mleczko udali się do Energylandii w Zatorze . Tam w ogromnym, nowoczesnym kompleksie czekało na uczniów wiele atrakcji. Mogli oni korzystać ze strefy dla najmłodszych, familijnej i ekstremalnej.   
 

 

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 31
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2018