Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow PCK

Nie bądź obojętny.

PCKSzkolne koło PCK przy SP 11 w Mielcu w miesiącu marcu  wykonało 31 przedświątecznych paczek żywnościowych, które otrzymały potrzebujące rodziny z naszej szkoły. Tę  szczytną akcję wspomógł nasz udział w ogólnopolskiej przedświątecznej zbiórce PCK w sklepie Stokrotka na Borku, w której uczestniczyliśmy 24.03.2018r.
Nie bądź obojętny. Przyłącz się do tej akcji razem z nami!     zdjęcia

Opracowała opiekunka Szkolnego koła PCK przy SP 11 w Mielcu :mgr Teresa Hawron

Akcja PCK "Godne Dzieciństwo"
PCK
Szkolne koło PCK przy SP 11 w Mielcu
w miesiącu grudniu  wykonało 32 przedświąteczne paczki żywnościowe, które otrzymały potrzebujące rodziny z naszej szkoły. Tę  szczytną akcję wspomógł nasz udział w ogólnopolskiej przedświątecznej zbiórce PCK w sklepie Stokrotka na Borku, w której uczestniczyliśmy 16.12.2017r. Włącz się do tej szczytnej akcji niesienia pomocy potrzebującym.

Opracowała opiekunka Szkolnego koła PCK Teresa Hawron
I ty możesz zostać świętym Mikołajem
PCK 2017
Szkolne Koło PCK przy SP 11 w Mielcu w miesiącu grudniu wykonało 27 paczek mikołajkowych, które otrzymały potrzebujące dzieci z klas 1-7  naszej szkoły. Tę szczytną akcję wspomógł nasz udział w ogólnopolskiej przedświątecznej zbiórce PCK w sklepie Stokrotka na Borku, w której systematycznie uczestniczymy. Promujemy ideę niesienia bezinteresownej pomocy. Włącz się do akcji!
zobacz więcej zdjęć

Opracowała opiekun Szkolnego Koła PCK mgr Teresa Hawron