Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla rodziców arrow Informacje

Półkolonie wakacyjne

Szanowni Państwo, w okresie wakacji w naszej szkole będą organizowane 2 tygodnie półkolonii. Pierwszy termin przypada na 2 do 6 lipca, natomiast drugi od 9 do 13 lipca 2018 roku w godzinach od 7 do 16. W ramach półkolonii zapewniony jest obiad. Poniżej podajemy harmonogram zajęć na obydwa tygodnie. Plan zajęć może ulec zmianie w zależności od pogody, potrzeb i możliwości dzieci. Prosimy zapewnić dzieciom ubiór odpowiedni do pogody, wodę do picia, gdyż codziennie planowane są zajęcia sportowe, spacery, itp.  W przypadku, gdy dziecko wraca do domu samodzielnie  lub pod opieką innej osoby niż upoważnione prosimy o dostarczenie pisemnej zgody rodzica. Prosimy o punktualny odbiór dzieci.

1 tydzień                             2 tydzień

Zajęcia z nauki pływania

W roku szkolnym 2018/2019 w klasach pierwszych będą organizowane zajęcia z nauki pływania.
Prosimy o zgłaszanie chętnych w sekretariacie uczniowskim.  Druk  do pobrania na stronie Szkoły Podstawowej nr 11.

Dzień otwarty dla Rodziców

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców w dniu 24.05.2018r. w godz. od 16.30 do 17.30 na dzień otwarty. Nauczyciele czekają w salach wg załączonego harmonogramu.

Wywiadówki 26.04.2018 r.
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców w dniu 26.04.2018 r. na spotkanie z wychowawcami klas według poniższego harmonogramu

wywiadowki

,,OTWARTE DRZWI " Akcja Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mielcu