Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla rodziców arrow Informacje

koronawirus

Przekaż 1 % podatku

podatek

Weź nie truj
ESA

Szanowni rodzice uczniów klas trzecich!

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi organizacji klasy sportowej informujemy, że w  roku szkolnym 2020/2021 planujemy utworzyć  klasę czwartą sportową. Zgodnie z obowiązującymi przepisami szkolenie sportowe przebiegać będzie dwuetapowo:
1)    etap ukierunkowany mający na celu ujawnienie predyspozycji i uzdolnień kwalifikujących uczniów do szkolenia w określonej dyscyplinie sportowej
2)    etap specjalistyczny  - wybór i szkolenie w dyscyplinie wiodącej (pływanie, piłka ręczna)

Szanowni Rodzice uczniów klas 1-3

W związku z pracami organizacyjnymi nad uruchomieniem od 25 maja 2020 r.  zajęć opiekuńczo-wychowawczych w szkole, rodziców  pracujących, zainteresowanych taką opieką prosimy o wypełnienie załączonej tabeli.

Prosimy o przekazanie informacji zwrotnej drogą email na  adres   do dnia 18 maja do godz. 15 00.

Wirtualny Dzień Dawcy Szpiku z Fundacją DKMS

W dniach 9 i 10 stycznia 2020 roku w naszej szkole przeprowadziliśmy akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku dla chorych na nowotwory krwi. Wówczas zgłosiło się 114 osób.

Teraz w czasie epidemii koronawirusa, nie można przeprowadzić żadnych akcji rejestracji a chorzy nadal potrzebują szpiku. Dlatego Fundacja DKMS prosi chętnych dawców o rejestrowanie się online.
Zachęcam do zgłaszania się dawców  www.dkms.pl/wirtualny-dzien-dawcy   i do  przekazywania informacji o rejestracji online swoim bliskim i znajomym.

Pielęgniarka szkolna Małgorzata Babiec

Przerwa świąteczna

Dyrektor szkoły informuje, że przerwa świąteczna  trwa od 9.04. do 14.04 2020r. Będziemy zamieszczać na stronie Internetowej szkoły, komunikat co do wznowienia lub nie zajęć szkolnych.

Szanowni Rodzice i Opiekunowie oraz Uczniowie!
indeks
Informuję, że Minister Edukacji Narodowej zmienił przepisy, dzięki którym możliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19. Nowe przepisy  obowiązują od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.

czytaj całość

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna > Ostatnia >>