Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla rodziców arrow Informacje

Dzień otwarty 24.10.2019r.

W ramach dnia otwartego Dyrektor Szkoły zaprasza Rodziców na spotkanie z wychowawcami, nauczycielami, specjalistami 24.10.2019 r. w godz. 17.00-18.00 wg  harmonogramu

Zaproszamy Rodziców i Przyjaciół Szkoły Mieszkańców Osiedla na uroczystość Święta Patrona Szkoły

IPII Dyrektor i Społeczność Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Pawła II w Mielcu zaprasza Rodziców i Przyjaciół Szkoły Mieszkańców Osiedla na uroczystość Święta Patrona Szkoły, która odbędzie się w naszej placówce przy ulicy Warneńczyka 2, w dniu 16 października 2019r.
 Program uroczystości:
godz. 1000 msza święta w Kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej w Mielcu
godz. 1100 uroczysta akademia w hali sportowej poświęcona Patronowi Szkoły

Bezpieczny uczeń w szkole!

W trosce o zapewnienie bezpieczeństwa naszych uczniów z dniem 30 września 2019r. szkoła będzie monitorowała wejścia osób niebędących pracownikami szkoły, które mają obowiązek wpisać się do Księgi wejść/ wyjść, z wyjątkiem rodziców, którzy przyprowadzają swoje dzieci do świetlicy szkolnej oraz przedszkola nr 20.
  Działania podejmowane w szkole wynikają z zaleconych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i przyjętych przez szkołę procedur, które udostępniamy w załączonym dokumencie. Proszę o zapoznanie się z nimi,  a w szczególności z rekomendacjami na stronie 12 i 13.

Bezpieczny uczeń w bezpiecznej szkole

Zaproszenie na szkolenie "Rodzic w Internecie".

Centrum Kształcenia Praktycznego i Doskonalenia Nauczycieli  w Mielcu zaprasza na szkolenie "Rodzic w Internecie", które jest realizowane w ramach projektu "Poznaj e-usługi i funkcjonuj w społeczeństwie informacyjnym".
Moduł "Rodzic w Internecie" ma na celu przygotowanie rodzica do roli przewodnika dziecka w zakresie bezpiecznego i mądrego korzystania z sieci i reagowania na sytuacje zagrożenia. Rodzic pozna możliwości dostępu do wartościowych i legalnych źródeł treści dla dziecka, zrozumie jak zapewnić dziecku bezpieczeństwo  w sieci.
Szczegółowe informacje: www.leonardo.ckp.edu.pl , tel. 17 717 33 20 lub gabinecie pedagogów, pok 84

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 33