Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Oferta szkoły arrow Biblioteka szkolna
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Biblioteka szkolna
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

 W ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” dotyczącego wspierania w latach 2016–2020 organów prowadzących szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję oraz wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych, Biblioteka Szkoły Podstawowej Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im św. Jana Pawła II otrzymała środki finansowe na zakup książek. Księgozbiór biblioteki wzbogacił się o 960 woluminów o wartości 15 000 zł.

Czytaj całość...
Pasowanie na czytelnika 2019

pasowanie
 
W dniu 14.11.2019 r. odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki szkolnej. Uroczystość  poprzedziło przedstawienie pt. „Zamieszanie w krainie bajek” przygotowane z uczniami  klasy 6c oraz dziewczynkami z  chóru szkolnego. Inscenizacja spotkała się z ciepłym przyjęciem zarówno ze strony dzieci jak i wychowawców.
 
 
Czytaj całość...
Noc bibliotek 2019.

 NOC BIBLIOTEK to wielkie święto bibliotek i czytania, akcja ta  w niekonwencjonalny sposób zachęca  do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury z ofertą dla osób w każdym wieku. Nasza szkoła po raz piąty  wzięła udział w tej  ogólnopolskiej akcji, która w tym roku przebiegała pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”. W dniach 1 – 4 października w szkole odbyło się wiele atrakcyjnych wydarzeń i przedsięwzięć promujących czytelnictwo oraz zachęcających uczniów do korzystania z zasobów biblioteki.
 

Czytaj całość...
Jak nie czytam, jak czytam

N asza szkoła dołączyła do ogólnokrajowej akcji  promującej czytanie „Jak nie czytam,  jak czytam”.ównym celem tego przedsięwzięcia jest budowanie pozytywnego wizerunku książki, tak by czytanie kojarzyło się z czymś przyjemnym, z wolnym czasem i rozrywką. Akcja ma zachęcić tych uczniów, którzy wciąż  traktują czytanie  jako przykry obowiązek.
Już dwa tygodnie wcześniej uczniowie zaczęli przygotowywać plakaty zachęcające do czytania, które później ozdobiły korytarze szkoły, pomieszczenia biblioteki publicznej oraz gazetki, które zapoznały uczniów z ideą akcji.
 
Czytaj całość...
Biblioteka

  ksiazka

Biblioteka jest instytucją, która samym swoim istnieniem świadczy o rozwoju kultury. Jest wymownym znakiem jedności kolejnych pokoleń, które z różnorodności czasów i kwestii tworzą wspólne patrymonium kultury i nauki. Biblioteka jest więc szczególną świątynią twórczego ducha ludzkiego, który odzwierciedla owo Boże natchnienie, które towarzyszyło dziełu stworzenia świata i człowieka.


                                                                                                                             Jan Paweł II 

 

 biblioteka

Dzięki realizacji projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny w bibliotece szkolnej znajduje się ICM (Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej). Sprzęt  pozwala czytelnikom na samodzielne poszukiwanie, zdobywanie i pogłębianie wiadomości poprzez dostęp do komputerów i Internetu.

 

 

 

 

Biblioteka czynna:

   poniedziałek         8.00 - 15.30   
        wtorek              8.00 - 15.30      
  środa                8.00 - 15.30
  czwartek           8.00 - 15.30
  piątek               8.00 - 15.30

 

 

<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 12
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020