Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Oferta szkoły arrow Świetlica
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

"Dary czterech wróżek" czyli Dni Świetlicy w naszej Szkole.

teatr28 maja 2019r. w naszej szkole odbyły się Dni Świetlicy. Świetliczaki pod kierunkiem wychowawców: mgr Angeliki Grądzkiej, mgr Aleksandry Wrażeń i mgr Małgorzaty Śmist uczciły ten wyjątkowy dzień. Dzieci zachwyciły wszystkich widzów układem tanecznym oraz wykazały się talentem recytatorskim prezentując inscenizację pt. „Dary czterech wróżek”. Młodzi aktorzy włożyli w  projekt całe serce i mnóstwo wysiłku. Po raz kolejny okazało się, że dzieci uwielbiają bawić się w teatr i wcielać w różne role. Wszystkim uczestnikom spotkanie sprawiło wiele radości. Widownia była zachwycona, o czym świadczyły gromkie brawa.
 
Czytaj całość...
Konkurs plastyczny "Dzieci Świata".

 

Dnkonkursia 28 maja 2019r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny  pt. ,,Dzieci świata”. Był on skierowany do dzieci uczęszczających na świetlicę szkolną oraz dzieci oddziałów ,,0” Przedszkola Miejskiego nr 20 w Mielcu. Zadaniem uczestników było wykonanie w dowolnej technice, portretu dziecka z wybranego zakątka świata. Na konkurs złożono 58 prac plastycznych.
 

 


Czytaj całość...
Dni świetlicy 2018r
swietlica W dniu 26 kwietnia 2018r. świetliczaki pod opieką Pań: mgr Agnieszki Marek, mgr Agnieszki Dziuby i mgr Magdaleny Karasińskiej zaprosiły do udziału w Dniach Świetlicy. Pierwszoklasiści zaprezentowali teatrzyk  J. Tuwima, pt. ”Rzepka” i układ taneczny  do piosenki „Witaminki”. Występ oglądały przedszkolaki z zaprzyjaźnionego Przedszkola Miejskiego Nr.20 oraz uczniowie klas I i II.
 

Czytaj całość...
Świetlica

Godziny pracy świetlicy   6:00 – 16:30

Telefon:  (17) 787 54 62
 
Świetlica zapewnia opiekę uczniom, których rodzice pracują oraz dzieciom o specjalnych potrzebach edukacyjnych dojeżdżającym do szkoły autobusem szkolnym.  W świetlicy dzieci mają czas na zabawę własną, ale też odbywają się tu różnorodne zajęcia w grupie organizowane przez nauczycieli świetlicy (czytelnicze, plastyczne, zabawy sprawnościowo-ruchowe, rozrywki umysłowe itp.). Nauczyciele świetlicy służą pomocą przy odrabianiu zadań domowych i  w nauce własnej. Wszystkim chętnym uczniom z  naszej szkoły zapewniamy obiad w stołówce szkolnej. Cena jednego dwudaniowego obiadu  wynosi 3zł 80gr.
Kierownik świetlicy- mgr Ewa Domagała
 

      Regulamin świetlicy           Regulamin dowozu dzieci            Regulamin stołówki

     Zasady wychodzenia dzieci ze świetlicy       Zasady pracy opiekuńczo- wychowawczej opracowane dla świetlicy szkolnej 

          aktualny jadłospis                      

                

 

Świat w mikroskopie

 

zajecia
 
W dniu 2 maja na świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej Nr 11 odbyły się zajęcia pt: „Świat w mikroskopie”, w których brali udział uczniowie klas Ic, Id, IId oraz IVe. Inspiracją do zajęć były słowa Marcela Prousta „Prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na szukaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu.”

 

 


Czytaj całość...
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2019