Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow O szkole arrow Kronika wydarzeń
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Kronika wydarzeń
Sprawozdanie z realizacji projektu interdyscyplinarnego "Kino-Szkoła"

kinoKino-Szkoła to Ogólnopolski Interdyscyplinarny Program Edukacji Medialnej” to program złożony z różnorodnych form edukacyjnych, których zasadniczym celem jest wzrost świadomości i kompetencji medialnych wśród przedszkolaków, uczniów, nauczycieli, rodziców i seniorów.

Czytaj całość...
Spotkanie ze Świętym Janem Pawłem II

akademiaGdy spoglądam na drugą osobę Na Chrystusa spoglądam
Gdy się do niej uśmiecham Do Chrystusa się uśmiecham
Gdy powiem coś do niej Do Chrystusa mówię
Gdy daję jej cokolwiek Chrystusowi daję
 
Słowami wiersza rozpoczęliśmy uroczystą akademię z okazji 98 rocznicy urodzin naszego Patrona św. Jana Pawła II. W tej uroczystości wzięła udział cała społeczność szkolna oraz przedstawiciele Ośrodka Szkolno- Wychowawczego z ks. Jerzym Ciećko, który reprezentował parafię Trójcy Przenajświętszej.

Czytaj całość...
Majówka rodzinna pod hasłem "Rodzina rodzinie"

majowka20 maja 2018r. na terenach  Szkoły Podstawowej nr 11 odbyła się majówka rodzinna zorganizowana przez Wspólnotę Domowego Kościoła, Szkołę Podstawowa nr 11 oraz parafię Trójcy Przenajświętszej w Mielcu. Organizatorzy postawili na bezpieczeństwo  rodziny. Odbył się pokaz   udzielania pierwszej pomocy,  przeprowadzono wiele konkursów i zabaw  oraz prezentacji muzycznych  na scenie. Nasza szkołę, w występach wokalnych  zaprezentowały uczennice : Karolina Moskal , Julia Mrozek z klasy 6c oraz Konstancja Gancarz z klasy 6a.  Dziewczęta wykonały  piosenki pt. „ Życie jest piękne” oraz „Biada”. Ponadto  na scenie  zaprezentowała się  Weronika Kopera z klasy 3e ,która przedstawiła wiersz pt. „Dama” .

Czytaj całość...
Kobieta zmienną jest - Święto Kobiet na wesoło
galeria
   Z okazji Dnia Kobiet klasa 7 c zaprezentowała wszystkim uczniom klas 4 – 7 naszej szkoły specjalny program artystyczny o charakterze kabaretowym. Zabawne słowa o płci pięknej przeplatane popularnymi tekstami piosenek, kostiumy i dekoracje odsłoniły różne oblicza kobiet ( od epoki kamiennej po czasy współczesne). Trzeba przyznać, że chłopcy wykazali się dużą odwagą oraz kreatywnością i ochoczo prezentowali swe umiejętności recytatorskie, śpiewali, wcielali się w rycerzy, jaskiniowców, a nawet tańczyli w stylu Michaela Jacksona.


Czytaj całość...
Dzień Bezpiecznego Internetu

InternetWe wtorek  13.02.2018r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniach z paniami: st. sierż. Magdaleną Skulimowską i st. sierż. Eweliną Ziembą z Zespołu Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Spotkanie odbyło się w ramach szkolnych obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu, którego hasło brzmi: „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 34
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2018