Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Samorząd Uczniowski

Dziecięca Rada Miasta

Uczniowie wraz z opiekunem SU i panią dyrektor wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami władz miasta w Urzędzie Miejskim w Mielcu. Tegoroczne obrady przebiegały pod hasłem " Wolontariat- moda czy potrzeba?" Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali różnorodne formy akcji, które podejmujemy na rzecz innych.
rada     rada

Kwesta dla dzieci w Togo.

Rodzina Szkół im. Jana Pawła II, do której i my należymy, zwraca się do nas z prośbą o pomoc dla dzieci w Szkole Jana Pawła II w Togo, w Afryce. Szkoła ta została wybudowana ze środków zebranych w Polsce. Ale dzieci w Togo są bardzo biedne i głodne. Dlatego nadal potrzebują naszego wsparcia. Już w tamtym roku zebrano w polskich szkołach kwotę, za którą udało się sfinansować 3 posiłki tygodniowo przez cały rok szkolny. Często są to jedyne ciepłe posiłki dnia. Obecnie Rodzina Szkół im. Jana Pawła II prosi o zorganizowanie kwesty na rzecz dożywiania na przyszły rok szkolny.
Czytaj całość...
Dyskoteka andrzejkowa 2017

andrzejkiDnia 28 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Na jej początku mogliśmy podejść do stolika uczniów klasy 6c i skorzystać z różnorodnych wróżb. Bawiliśmy się wspaniale, głownie dzięki wspaniałemu Dj -owi Kubie, który już wiele razy zapewniał nam fantastyczną muzykę i wiele ciekawych zabaw. Ta dyskoteka była świetna i pozostanie długo w naszej pamięci.

zobacz galerię zdjęć
                                                                       Samorząd Uczniowski- Wiktoria Szelest

Korowód Świętych

korowodW przeddzień uroczystości Wszystkich Świętych przemaszerowaliśmy korytarzami szkoły w Korowodzie Świętych. Uczniowie w strojach świętych i błogosławionych patronów pod przewodnictwem ks.Mariusza i pań katechetek, z piosenką na ustach "Każdy może świętym być" pokazali się całej społeczności szkolnej. Przygotowane przez nich stroje i atrybuty świętych świadczą o wiedzy religijnej, pomysłowości i zaangażowaniu w życie szkoły. Najlepsze zdaniem jurorów przebrania zostały nagrodzone, a każdy uczestnik otrzymał drobny upominek.
Chcemy aby korowód stał się naszą szkolną tradycją i wierzymy, że w przyszłym roku każdy weźmie czynny udział. Dziękujemy wszystkim uczniom, dzięki którym korowód się odbył. zdjęcia

Dziękujemy w imieniu Oliwii

W październiku Samorząd Uczniowski przeprowadził zbiórkę pieniędzy w ramach akcji Szkoło Pomóż i Ty. Organizatorem jest Fundacja na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych Pomóż i Ty. Uczniowie nabywali cegiełki w postaci pomocy naukowych. Zebrane pieniądze będą przekazane na zakup specjalnego wózka inwalidzkiego dla Oliwii, dzięki któremu będzie mogła spełnić swe marzenia o tańcu. Zebraną kwotę w wysokości 198,62 zł wpłaciliśmy już na konto fundacji, a wszystkim ofiarodawcom dziękujemy.

<< Start < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 25