Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Konkursy

Jan Boroń z 7c laureatem Kuratoryjnego Konkursu!

Jan Boroń z klasy 7c został laureatem w Konkursie Przedmiotowym z języka angielskiego organizowanym przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie w roku szkolnym 2017/2018. Do osiągniecia tego sukcesu przyczyniła się wieloletnia, wytrwała praca Janka oraz pani mgr Marty Majka-Przywara nauczycielki języka angielskiego, która go ukierunkowała i przygotowała.             Gratulujemy!

decyzja

Sukces w Powiatowym Konkursie Matematycznym klas szóstych

konkurs23 maja 2017r odbył się w Szkole Podstawowej w Tuszowie Narodowym  Powiatowy Konkurs Matematyczny klas szóstych. Brało w nim udział czworo uczniów naszej szkoły. Laureatem została uczennica klasy 6b Wiktoria Kuroń. Do konkursu przygotowywała ją  p. Teresa Hawron. Gratulujemy pracowitości i zdolności oraz  życzymy dalszych sukcesów matematycznych.

Opracowała: mgr Teresa Hawron

Wojewódzki sukces WIKTORII KUROŃ z 6b

Wiktoria Wiktoria Kuroń z klasy 6b została dwukrotną finalistką   w przedmiotowych konkursach kuratoryjnych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie w roku szkolnym 2016/2017. Uczennica klasy 6b  Wiktoria Kuroń reprezentowała szkołę w kilku wojewódzkich konkursach przedmiotowych, a z matematyki ( opiekun: mgr Teresa Hawron) oraz języka polskiego (opiekun: mgr Magdalena Rumak-Markowska) zdobyła tytuł finalisty. Jest to ogromny sukces uczennicy.

Czytaj całość...
Młodzi angliści 2017

Gratulujemy naszym uczniom Janowi Boroniowi i Natalii Tłusty z klasy 6c za osiągnięcie wyjątkowych sukcesów z języka angielskiego. Jaś Boroń został laureatem zarówno w Kuratoryjnym Przedmiotowym Konkursie z j. angielskiego, jak i w Powiatowym Konkursie z j.angielskiego organizowanym przez Szkołę Językową Eureka w Mielcu. Natalka Tłusty została finalistką Kuratoryjnego Przedmiotowego Konkursu z j.angielskiego oraz laureatką Powiatowego Konkursu z j.angielskiego organizowanego przez Szkołę Językową Eureka w Mielcu.
Do osiągnięcia tak spektakularnych sukcesów przyczyniła się wytrwała, wieloletnia praca uczniów oraz pani mgr Marty Majki-Przywary, która ukierunkowała i przygotowała uczniów do tych konkursów.      Gratulujemy!

Jan
laureaci
  Natalia

Gratulacje dla Maćka i Kuby z 6c.

Maciek Uczniowie: Maciej Pieróg i Jakub Koza z klasy 6c zostali laureatami  XXI Ogólnopolskiego  Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 – 1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów”. Wykazali się rozległą wiedzą na temat historii wojskowości oraz losach polskiego żołnierza w okresie od XVI do XVIII wieku. Serdecznie gratulujemy! Uczniów do konkursu przygotowywali: mgr Anna Gorczyca i mgr Leszek Szot.
Opracowała : mgr Anna Gorczyca

<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>