Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Konkursy

Jan Boroń z 7c laureatem Kuratoryjnego Konkursu!

Jan Boroń z klasy 7c został laureatem w Konkursie Przedmiotowym z języka angielskiego organizowanym przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie w roku szkolnym 2017/2018. Do osiągniecia tego sukcesu przyczyniła się wieloletnia, wytrwała praca Janka oraz pani mgr Marty Majka-Przywara nauczycielki języka angielskiego, która go ukierunkowała i przygotowała.             Gratulujemy!

decyzja

Gratulacje dla Maćka i Kuby z 6c.

Maciek Uczniowie: Maciej Pieróg i Jakub Koza z klasy 6c zostali laureatami  XXI Ogólnopolskiego  Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531 – 1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów”. Wykazali się rozległą wiedzą na temat historii wojskowości oraz losach polskiego żołnierza w okresie od XVI do XVIII wieku. Serdecznie gratulujemy! Uczniów do konkursu przygotowywali: mgr Anna Gorczyca i mgr Leszek Szot.
Opracowała : mgr Anna Gorczyca

Laureaci Miejskiego Konkurs Matematyczny Klas 5 w roku szkolnym 2015/2016

laureaci Uczniowie  klasy 5a: Robert Spyra i Kamil Miga zostali laureatami Miejskiego Konkursu Matematycznego klas 5, a finalistką uczennica klasy 5b Wiktoria Kuroń. Nauczycielem prowadzącym jest  p. Teresa Hawron.
Uczeń klasy 5d  Maciej Kuśnierz został laureatem Miejskiego Konkursu Matematycznego klas 5. Nauczycielem prowadzącym jest  p. Anna Górska.
Gratulujemy uczniom zdolności matematycznych i pracowitości! Życzymy dalszych sukcesów!
Opracowała: mgr Teresa Hawron

Maciej Pieróg laureatem z historii.

Maciek Uczeń  klasy VI c : Maciej Pieróg  brał  udział w Kuratoryjnym Konkursie Historycznym w Rzeszowie. Przeszedł pomyślnie etap szkolny, powiatowy i został laureatem etapu  wojewódzkiego. Sukces odniesiony przez niego jest potwierdzeniem jego  zdolności oraz wytrwałości w realizacji zamierzonych celów. Serdecznie gratulujemy mu sukcesu!
Nauczycielem prowadzącym jest  p. Anna Gorczyca

<< Start < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnia >>