Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Informacje

koronawirus

Przekaż 1 % podatku

podatek

Weź nie truj
ESA

UDANYCH WAKCJI!

wakacje Słonecznych, zdrowych i bezpiecznych wakacji,
dużo odpoczynku, radości i niezapomnianych dobrych chwil
życzy całej społeczności szkolnej
dyrekcja

Harmonogram odbioru świadectw dla uczniów klas I-III

(wejście do szkoły ul. Warneńczyka)

Informacje dla uczniów odbierających świadectwa

1.Odbiór świadectw szkolnych przez uczniów odbędzie się 26 czerwca 2020 roku przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa oraz zaleceń wydanych przez GIS i MZ a także Procedury zapewnienia bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19 na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Pawła II.
2.Po odbiór świadectwa  może przyjść wyłącznie osoba zdrowa, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.  Nie może przyjść osoba jeżeli przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sama jest objęta kwarantanną lub izolacją.
3.Wszystkie osoby wchodzące na teren szkoły zobowiązane są do zdezynfekowania rąk.
4.Na terenie całej szkoły obowiązuje zasada zakrywanie ust i nosa oraz zachowania dystansu (co najmniej 1,5 m). W salach gdzie odbywa się odbiór świadectw  po zajęciu miejsc przez uczniów maseczki nie są obowiązkowe.
5.Świadectwa można odbierać w trybie indywidualnym w innym dniu niż 26 czerwca 2020r. Indywidualny odbiór świadectwa należy uzgodnić telefonicznie z pracownikiem sekretariatu szkoły.
6.Uczniowie przychodzą po świadectwa bez rodziców i osób towarzyszących.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 INFORMACJA DLA KLAS 8-mych

Spotkanie z wychowawcami klas i dyrekcją Szkoły oraz wręczenie świadectw ukończenia szkoły odbędzie się w dniu 26 czerwca 2020 r. (piątek) o godzinie 12 00 według poniższego harmonogramu. Uczniowie na teren szkoły wchodzą i wychodzą wejściem od strony ul. Smoczka.  Po spotkaniu niezwłocznie opuszczają teren szkoły.
8a – sala nr 95
8b – sala nr 77
8c – sala nr 85
8d – sala nr 87

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 INFORMACJA DLA KLAS 4 -7

Spotkanie z wychowawcami klas i wręczenie świadectw promocyjnych odbędzie się w dniu 26 czerwca 2020 r. (piątek) według poniższego harmonogramu. Spotkanie nie jest obowiązkowe. Uczniowie, którzy nie odbiorą świadectwa w dniu zakończeni, będą mieli możliwość to zrobić we wrześniu, ewentualnie w trakcie wakacji w godzinach pracy sekretariatu Szkoły. Uczniowie na teren szkoły wchodzą i wychodzą wejściem od strony ul. Smoczka. Po spotkaniu niezwłocznie opuszczają teren szkoły.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnia >>