Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Szkoła promująca zdrowie
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

,,Tydzień dla zdrowia" maj 2018

zdrowieW dniach 21-25 maja 2018 był organizowany w naszej szkole ,,Tydzień dla zdrowia”.  Odbyły się  imprezy prozdrowotne, w których czynnie uczestniczyli uczniowie klas 4-7 wraz z nauczycielami. Hasło tygodnia to: ,,Trzymamy  formę – aktywnie i zdrowo ”. Przedstawiciele klas uczestniczyli w konkursach z nagrodami: plastycznym ,,12 zasad zdrowego żywienia” i ,,Talerz zdrowia”, układania wierszy, rymowanek związanych z  tematyką ,,Ruch to nasze zdrowie”, konkursie na zdrowe i estetyczne śniadanie, konkursie matematycznym dla klas 6 ,,Trzymaj formę”.
 

Czytaj całość...
Zielony "Tydzień dla zdrowia" cz.2

zdrowieW klasach młodszych tydzień dla zdrowia rozpoczął się pracą z Gazetką „Witaminka” wydawaną przez i Zespół Promujący Zdrowie pod kierunkiem p. B.Kramek. Wychowawcy w klasach prowadzili ciekawe zajęcia i zachęcali uczniów do aktywnego włączenia się w działania sprzyjające promocji zdrowia. Klasy drugie uczestniczyły w pszczelich  warsztatach  prowadzonych przez p. Wiolettę Okulską. Uczniowie obejrzeli  żywe pszczoły w szklanym ulu, poznali prosty sprzęt pasieczny oraz samodzielnie wykonali świece z wosku pszczelego. Mieli okazję przymierzyć kapelusze pszczelarskie i wysłuchać opowieści z życia pszczół.

Czytaj całość...
Woda zdrowia doda - niebieski dzień
woda
W dniu 13 marca uczniowie ubrani w niebieskie koszulki pili wodę na lekcjach i przerwach. Dzięki Radzie Rodziców i przedstawicielom firmy - Szydłowiecka –woda źródlana mieli możliwość poznać smak wody źródlanej. Szydłowiecka- jest wodą pochodzącą z terenów Puszczy Sandomierskiej – obszaru o wielkim kompleksie leśnym i bogatą florą i fauną. 

Czytaj całość...
Owocowo kolorowo w naszej Szkole.

zdrowieCzerwony dzień w naszej szkole kolejny raz obfitował w ciekawe wydarzenia. Uczniowie wszystkich klas przyszli ubrani w czerwone koszulki, przynieśli czerwone owoce i warzywa    i przygotowali w swoich klasach kanapki oraz sałatki. Odbyły się lekcje dotyczące zdrowego odżywiania i wpływu owoców i warzyw na zdrowie. W klasach młodszych uczniowie przeszli po torze przeszkód utworzonym przez panie rehabilitantki.     zobacz zdjęcia
 
Czytaj całość...
Żółto-Pomarańczowy dzień w 11-tce oraz dzień Śniadanie daje Moc- 2017
żółty dzień 2017      Czy wiesz, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia? Dzięki niemu mamy energię do nauki, lepiej koncentrujemy się podczas lekcji i mamy siłę do zabawy.

W środę 8-go listopada w ramach cyklu „Kolorowe dni”,  w naszej szkole obchodzono dzień żółto-pomarańczowy. Przyłączyliśmy się także do ogólnopolskiej inicjatywy promującej zdrowy styl życia i zasady zdrowego odżywiania –„Śniadanie daje moc.” Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły ubrani w żółte i pomarańczowe  koszulki  przynieśli owoce  i warzywa  w tych kolorach.  
 
Czytaj całość...
Tydzień dla zdrowia 2017

zdrowieTegoroczny tydzień dla zdrowia przebiegał pod hasłem Trzymamy formę - aktywnie i zdrowo. W klasach młodszych odbyły się zajęcia ruchowe i tory przeszkód przygotowane przez panie rehabilitantki. Uczniowie z klas 1b i 2a przedstawili teatrzyk- „Na straganie,” propagujący regularne spożywanie warzyw i owoców. Było  spotkanie z przedstawicielką Rol- mleku p. Justyną Stręki degustacja mlecznych produktów. Przedstawiciele klas trzecich wzięli udział w konkursie wiedzy o zdrowiu, najlepiej odpowiadali uczniowie kl. 3 e.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 7 - 12 z 44
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019