Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Kreatywna szkoła
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Wakacje z programowaniem robotów.

Stowarzyszenie Akademia Umiejętności Technicznych „Leonardo” serdecznie zaprasza uczniów z klas I-IV zamieszkujących miasto Mielec na pięciodniowe, bezpłatne warsztaty organizowane w pierwszym tygodniu wakacji. 
Zapraszamy tych uczniów, którzy nie uczestniczyli w zajęciach p.n. „Ferie z programowaniem robotów” w 2019 roku. Zapisy elektroniczne będą możliwe w terminie: od 10 do 17 czerwca 2019 r.
 
Więcej informacji i link do zapisów w załączniku.


 


XXII Edycja Międzyszkolnego Konkursu Edukacji Środowiskowej z Elementami Ekologii.
 21.05.2019 r. w SP11 w Mielcu odbył się  XXII Międzyszkolny Konkurs Edukacji Środowiskowej z Elementami Ekologii dla klas III pod hasłem:,, O przyrodzie myślimy logicznie i działamy ekologicznie”. Uczestniczyło w nim 21 uczniów klas trzecich z siedmiu mieleckich szkół podstawowych. Tegoroczne zadania oprócz ogólnej wiedzy przyrodniczej zwracały uwagę na ochronę lasów. W zmaganiach konkursowych każda ze szkół reprezentowana była przez 3 uczniów. Turniej sprawdzał wiedzę ze środowiska społeczno-przyrodniczego i polegał na wykonaniu przez drużyny zadań praktycznych: rebusów, krzyżówek, quizów, testu z wykorzystaniem aplikacji kahhot, rozwiązywaniu zadań tekstowych, ćwiczeń matematycznego kodowania, sprawdzeniu umiejętności czytania ze zrozumieniem tekstów użytkowych. 
 
Czytaj całość...
Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

marsz21 maja obchodzony był w Mielcu Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Z tej okazji ulicami naszego miasta przeszedł „pomarańczowy” marsz, który zakończył się przed Domem Kultury. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy: 2a, 3b, 5b, 5s, 7a wraz ze swoimi wychowawcami. Deszczowa pogoda nie popsuła nam dobrej zabawy i przy dźwiękach muzyki orkiestry z Dobrynina, wraz z innymi uczestnikami marszu, wypuściliśmy w niebo pomarańczowe balony. Następnie odbyła się część artystyczna imprezy w sali kinowej Domu Kultury.    zobacz zdjęcia
                        Opracowała mgr Marta Woźniak


Szkolny Dzień Języka Niemieckiego

   W dniu  14 maja odbył się w naszej szkole DZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO. Uczniowie klas siódmych i ósmych zaangażowani w projekt zaprezentowali na specjalnie przygotowanych stoiskach różności kulturoznawcze dotyczące krajów niemieckojęzycznych, głównie Niemiec. Prezentacje dotyczyły wiadomości geograficznych /landy, największe miasta, kraje sąsiadujące/, a także literatury, sportu, no i rzecz jasna kuchni.  
 

Czytaj całość...
X Mielecki Festiwal Nauki i Techniki

 festiwal 10 maja 2019roku w Mielcu odbył się jubileuszowy X Mielecki  Festiwal Nauki i Techniki. Uczniowie klas: 6a, 6b, 6d, 5e 3c wraz z wychowawcami uczestniczyli w zorganizowanych pokazach naukowych, warsztatach, konkursach i wystawach interaktywnych. Miejscem festiwalu było Samorządowe Centrum Kultury, budynek KANY  i Plac AK. Głównymi obszarami nauki omawianymi podczas festiwalu było lotnictwo, kosmonautyka, informatyka, telekomunikacja oraz jeden z aspektów jakości życia „czyste powietrze”.
Czytaj całość...
Świętujemy Dzień Kobiet

8marca8 marca to wyjątkowy dzień. W tym dniu  mężczyźni wręczają kwiaty kobietom;  tym małym i tym dużym. Chłopcy z klasy 2d przygotowali upominki i kwiaty dla swoich koleżanek z klasy oraz dla pań pracujących w naszej szkole. Złożyli życzenia nauczycielkom, sekretarkom, księgowym, paniom ze świetlicy i z kuchni oraz pani higienistce.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 16 z 43
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019