Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Kreatywna szkoła
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

"Spring in My Eyes"

projektW ramach realizacji programu „Next step -  ICT w pracy nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu”  w naszej szkole przeprowadzono międzynarodowy projekt „Spring in My Eyes”, którego autorkami są nauczycielki Monika Sołtys i Barbara Kudyba. Partnerem zagranicznym  była szkoła podstawowa z Hiszpanii. Głównym celem inicjatywy było rozwijanie sprawności językowych w zakresie j. angielskiego. Uczniowie klas 2a i 5d i 5c oraz szkoły partnerskiej opracowywali w języku angielskim słowniczki tematyczne związane z wiosną, swoją wizytówkę, a następnie wykonywali prace plastyczne przedstawiające wiosnę.

Czytaj całość...
Teatr w naszej szkole

  teatr Teatr dla Szkół to autorski projekt, który Telewizja Polska S.A. realizuje od 2012 roku, a który w maju 2015 roku przekroczył już milion młodych widzów.  Nasza szkoła już trzeci  rok uczestniczy w tym ciekawym przedsięwzięciu. W tym roku szkolnym w projekcie uczestniczyły klasy drugie i trzecie .  W ramach projektu  dzieci oglądnęły wiele  spektakli  na żywo. Między innymi : „Królewna z drewna” z Teatru Lalek Arlekin w Łodzi, Kopciuszek” z Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach, „Król Maciuś Pierwszy” Teatru Banialuka z Bielska-Białej, „Chłopcy z Placu Broni” z Teatru Pinokio w Łodzi, Piotruś Pan” z Teatru Maska w Rzeszowie
 

Czytaj całość...
Dziś na przerwie dyskoteka, 7d na was czeka!
aerobik
Od początku grudnia na wniosek uczniów staramy się uatrakcyjnić sobie szkolne przerwy. Jednym z takich pomysłów są wspólne warsztaty taneczne, aerobik i pokazy cheerleaderek przygotowane przez uczennice z klasy 7d. Wspólnie się ruszamy i ćwiczymy, a przede wszystkim bawimy się razem!
 
Czytaj całość...
Promocja czytelnictwa w naszej szkole -Tydzień wspólnego czytania
czytanieW dniach od 3 do 10 czerwca z inicjatywy pań bibliotekarek, nauczycieli polonistów i wychowawców wszystkich klas 1-6 już po raz trzeci obchodziliśmy w naszej szkole "Tydzień wspólnego czytania". Motywem przewodnim było hasło "Czytanie zbliża".  Nasza szkoła włączyła się w ogólnopolskie obchody, proponując ciekawy program propagujący czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży.  5, 6 i 7 czerwca   w bibliotece szkolnej zostało  zorganizowane głośne czytanie wiersza Juliana Tuwima pt. „Lokomotywa". Uczennice z klasy 6c i 5c czytały młodszym dzieciom z  klas trzecich.  Przedsięwzięcie to cieszyło się dużym zainteresowaniem oraz było radosnym przeżyciem dla słuchaczy.
 
Czytaj całość...
Pierwszy etap innowacji pedagogicznej Twórczy uczeń zakończono


innowacja

W Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Pawła II w Mielcu w drugim semestrze roku szkolnego 2016/2017 na zajęciach komputerowych realizowana była  innowacja pedagogiczna „Twórczy uczeń” w klasach: 4a przez A. Ptak, A. Górska, L. Błachowicz,  4b przez A. Ptak, A. Górska, L. Błachowicz,  4c przez A. Górska, I. Lonczak, 4d przez A. Górska, I. Lonczak. Na innowacyjne zajęcia programowania przeznaczono w sumie 24 godziny w cyklu 3 letnim. (po 8 godzin w klasach 4, 5 i 6).  Innowacją objęto wszystkie klasy czwarte - 78 uczniów.

 

Czytaj całość...
Interdyscyplinarny projekt Kino-Szkoła 2016/2017 zakończony!

kino„KinoSzkoła to Ogólnopolski Interdyscyplinarny Program Edukacji Medialnej” to program złożony z różnorodnych form edukacyjnych, których zasadniczym celem jest wzrost świadomości i kompetencji medialnych wśród przedszkolaków, uczniów, nauczycieli, rodziców i seniorów. W roku szkolnym 2016/2017  Szkoła  Podstawowa nr 11  w Mielcu po raz kolejny przystąpiła do tego przedsięwzięcia.  Projekt miał na celu uświadomienie młodym ludziom, że kontakt z odpowiednimi propozycjami kultury współczesnej może modelować ich postawy poprzez dostarczenie wiedzy i wskazanie własnych kierunków rozwoju.
 
 
Czytaj całość...
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2018