Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Kreatywna szkoła
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Wizyta w Powiatowym Zespole Placówek Szkolno- Wychowawczych

W
wizytae wtorek 26 listopada uczniowie klas 3b i 3d zostali zaproszeni do Powiatowego Zespołu Placówek Szkolno- Wychowawczych  w Mielcu, aby zapoznać się z efektami pracy wychowanków tej placówki w związku z realizowanym tam projektem " Tydzień Europejski". Obejrzeliśmy prezentację multimedialną oraz wystawę prac plastycznych prezentujących różne kraje Europy.
 
Czytaj całość...
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
  projekt
W październiku i listopadzie 2019 r. klasy 1-3 realizowały projekt czytelniczy w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Uczniowie klas drugich i trzecich przeczytali książki Holly Webb z serii "Zaopiekuj się mną". Po omówieniu treści książek uczniowie klas drugich zaprojektowali i wykonali zakładki  do książek.     Dzieci z klas trzecich wykonały rysunki bohaterów przeczytanych książek oraz albumy z bohaterami serii książek " Zaopiekuj się mną".

Czytaj całość...
Szkoła do hymnu

 

Uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej Szkoły uczcili Święto Niepodległości uroczystym odśpiewaniem hymnu państwowego o godz. 11.11 w 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.  zobacz zdjęcia

 
 
 
Uroczystości Wszystkich Świętych.

 W czwartek, w przeddzień Uroczystości Wszystkich Świętych, przez naszą szkołę po raz kolejny przeszedł korowód świętych. Uczniowie biorący udział w korowodzie zgromadzili się w holu i wyruszyli szkolnymi korytarzami do sali nr 112, w której wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni. Największą popularnością cieszyli się Najświętsza Maryja Panna oraz polscy święci – błogosławiona Karolina Kózka, święta Kinga, święty Maksymilian Kolbe.
 

Czytaj całość...
Projekt czytelniczy w oparciu o książkę "Kamienie na szaniec" wyk. kl. 7c i 7d

 Klasy 7 c i 7 d pod okiem polonistki pani Moniki Kuroń przez 3 tygodnie pracowały nad realizacją projektu czytelniczego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, do którego przystąpiła nasza szkoła. Projekt realizowany był w oparciu o utwór „Kamienie na szaniec”  Aleksandra Kamińskiego i miał na celu udowodnienie, dlaczego warto przeczytać właśnie tę książkę i na czym polega jej nieprzemijająca wartość.

Czytaj całość...
Rok 2019 Rokiem Stanisława Moniuszki.

MoniuszkoZgodnie z uchwałą sejmu RP  rok 2019 ustanowiony został Rokiem Stanisława Moniuszki. W związku z tym  w SP 11 w Mielcu  realizowany jest projekt „Moniuszko…”  W ramach tego przedsięwzięcia uczniowie klas  siódmych i ósmych  naszej szkoły w dniu 18.10.2019  wraz z opiekunami p.M.Rybą, p.E.Golą, P.M.Kuroń, p.M.Rumak-Markowską wzięli udział w niecodziennym wydarzeniu, które odbyło się w sali widowiskowej SCK  w Mielcu. Niezwykły gość - Elżbieta Stanisława Janowska-Moniuszko , prapraprawnuczka Stanisława Moniuszki, naszego wybitnego kompozytora, twórcy opery narodowej , spotkała się z  przedstawicielami społeczności uczniowskiej  mieleckich szkół podstawowych.
 
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 16 z 53
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2019