Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Osiągnięcia uczniów arrow Konkurs recytatorski "Teatr Jednego Wiersza".

Konkurs recytatorski "Teatr Jednego Wiersza".

teatr   25 kwietnia w Spółdzielczym Domu Kultury MSM w Mielcu odbyła się  XXI edycja konkursu recytatorskiego „Teatr Jednego Wiersza”. Wśród wielu uczestników tego konkursu nasza szkołę reprezentowały: Natalia Pytko, Maja Gancarz, Milena Muniak oraz Weronika Kopera. Komisja konkursowa, w skład której wchodziły: Urszula Gładyszewska-Wałek, instruktor teatralny w SDK i Magdalena Weryńska-Zarzecka po ponad  trzygodzinnym przesłuchaniu postanowiła przyznać:
W kategorii klas I - III:
I miejsce dla uczennicy Weroniki Kopery z klasy 3 e za wiersz „Dama”.    zobacz zdjęcia

Serdecznie gratulujemy