Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Osiągnięcia uczniów arrow Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Samochód marzeń 2018
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Samochód marzeń 2018

konkurs  W XII edycji konkursu plastycznego „TOYOTA DREAM CAR” zorganizowanej przez Toyota Motor Corporation w Japonii, naszą szkołę  reprezentowało pięć prac wyłonionych w szkolnych eliminacjach. Uczniowie naszej szkoły : Julia Bugała (kl.6 a), Mateusz Tajn (kl.7 b), Amelia Lorynowicz (kl.6 d), Martyna Bigda ( kl.6d ) i Martyna Strelcow  (kl. 4 c) otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy interesujących prac plastycznych  i życzymy dalszych sukcesów na polu artystycznym.   zobacz prace
opracowała: mgr D.Baltyzar
 

< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019