Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Oferta szkoły arrow Osiągnięcia sportowe arrow Sukcesy reprezentantów SP11 w pierwszych zawodach sportowych roku szkolnego 2018/2019
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Sukcesy reprezentantów SP11 w pierwszych zawodach sportowych roku szkolnego 2018/2019

17 września na stadionie MOSiR Mielec odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w lekkoatletyce. Startowali reprezentanci 19 szkół naszego powiatu. Były to pierwsze zawody sportowe w roku szkolnym 2018/2019. Młodzież rywalizowała w 4 konkurencjach LA – 60m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantowa i biegu długim (dziewczęta 600m, chł 1000m). Bardzo dobrze spisali się w tych zawodach lekkoatleci Naszej Szkoły zdobywając 2 medale oraz kilka miejsc punktowanych. Opiekunami naszych sportowców byli mgr Jadwiga Gil oraz mgr Ireneusz Szumełda.
 
 zawody      zawody     zawody  
 
 

Najlepiej wypadł  Jazdan Rajabi zdobywając srebrny medal w biegu na 1000m. Jazdan tym występem zakwalifikował się na finały wojewódzkie (kwalifikowało się 2 pierwszych zawodników z każdej konkurencji), w których będzie reprezentował SP11 i powiat mielecki. Finał wojewódzki IDZ w LA odbędzie się już 25 września w Rzeszowie. Także w biegu długim dziewcząt na 600m rewelacyjnie wypadła Zuzanna Kwiatkowska z kl. 6c, która zdobyła brązowy medal. Do medalu niewiele zabrakło Kacprowi Kłodzie z 6c. Zajął on 4 miejsce w serii finałowej na 60m tylko minimalnie przegrywając z 3 zawodnikami trenującymi w klubie LKS Stal Mielec. Wcześniej Kacper zdecydowanie wygrał swoją serię. Pięknie na długie dystanse pobiegli też Jakub Cichoń (1000m), który zajął 6 miejsce oraz Wiktoria Kozioł (600m) z 8 miejscem – obydwoje z kl. 6c. W biegu na 60m swoje serie wygrali bądź byli drudzy: Patrycja Żurawska z 6d oraz piątoklasiści Wiktor Wróbel, Oskar Majewski i Mateusz Soboń. Wysoko w skoku dal była też Katarzyna Nakonieczny. Wszyscy piątoklasiści uczęszczają do klasy 5c.
                                        Opracował:  mgr Ireneusz Szumełda

< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019