Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Informacje arrow KONSULTACJE DLA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH od 25 do 29 maja 2020r.

koronawirus

Przekaż 1 % podatku

podatek

Weź nie truj
ESA

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH od 25 do 29 maja 2020r.

Konsultacje ósmoklasistów z nauczycielami, są dobrowolnymi, nieobowiązkowymi spotkaniami dla uczniów potrzebujących wytłumaczenia niezrozumiałych treści lub ewentualnej poprawy rocznej oceny z danego przedmiotu nauczania (zgodnie z Wewnątrzszkolnym Ocenianiem SP11 i kalendarzem roku szkolnego, nauczyciele wystawiają propozycje ocen do 22.05.2020r., następnie wychowawcy klas informują o tych propozycjach uczniów i ich rodziców). Nieobowiązkowość konsultacji wynika z tego, że nie są to zajęcia dydaktyczne. Podstawę programową obowiązkowo w dalszym ciągu szkoła realizuje zdalnie na odległość głownie poprzez platformę e-learingową.

Poszczególne klasy ósme podzielone zostały na grupy (przynależność do 1 czy 2 grupy tak jak na zajęciach z informatyki), tak aby przy dużym zainteresowaniu konsultacjami w sali nie przebywało więcej niż 12 osób. Poniższe harmonogramy nie uwzględniają konsultacji z przedmiotów artystycznych, wf-u i przedmiotów nadobowiązkowych. Uczniowie zainteresowani takimi konsultacjami zgłaszają chęć uczestnictwa wychowawcy klasy (drogą e-mail’ową) na zamieszczonym poniżej druku do dnia 27 maja 2020r.

Zapis na konsultacje
O terminie i miejscu (sali) wychowawca klasy poinformuje, każdego ucznia indywidulanie. Konsultacje z przedmiotów objętych egzaminem ósmoklasisty (język polski, język angielski, matematyka) zaproponowane zostały w podwójnej ilości w stosunku do pozostałych przedmiotów.

Każdorazowo po odbyciu konsultacji danej grupy, opuszczona sala jest dezynfekowana przez pracowników obsługi szkoły. Uczniowie uczestniczący w konsultacjach zobowiązani są do podporzadkowania się rygorom sanitarnym obowiązującym na terenie szkoły.

1.    Na teren szkoły uczniowie wchodzą i wychodzą jednym wejście od strony ul. Smoczka
2.    Przy wejściu dezynfekują ręce preparatem z zamieszczonego przy drzwiach aplikatora.
3.    Na terenie szkoły obowiązuje zasłonięcie ust i nosa tak jak w każdym miejscu publicznym.
4.    Uczniowie mogą przebywać na terenie szkoły tylko w czasie i miejscu wynikającym   z odbywania konsultacji.
5.    Uczniowie po terenie szkoły przemieszczają się tylko wyznaczonymi korytarzami.
6.    Bezwzględnie zakazuje się przemieszczanie uczniom klas starszych na segment dzieci młodszych.
7.    W razie konieczności uczniowie korzystają tylko z wyznaczonych toalet.
8.    Uczniowie starają się zachowywać między sobą 2 m odległości.
9.   Uczniowie bezwzględnie podporządkowują się poleceniom w kwestiach sanitarnych nauczycielom i innym pracownikom szkoły.

8a           8b
 8a  8b