Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow O szkole arrow Patron szkoły arrow Apel z okazji Dnia Patrona Szkoły
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Apel z okazji Dnia Patrona Szkoły

dzien patrona16 października 2009 r. Odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Patrona Szkoły, poświęcony osobie Jana Pawła II. Akademię rozpoczęło odśpiewanie hymnu szkoły i wprowadzenie sztandaru. Na program uroczystości złożyły się religijne utwory poetyckie, ulubiona pieśń Jana Pawła II - „Barka”, myśli naszego Wielkiego Rodaka oraz utwory napisane przez naszych uczniów. Miejsce akademii było udekorowane kwiatami, zdjęciami z życia Jana Pawła II i tablicą prezentującą słowa „NIE LĘKAJCIE SIĘ”. W akademii brała udział cała społeczność uczniowska wraz z dyrekcją.
Akademię przygotowały klasy: Vb i VIa z p. A. Górską, p. A. Ptak i p. E. Golą.   
         19 października 2009 r uczniowie klasy Vb i VIa z p. A. Górską, p. A. Ptak i p. E. Golą z apelem na temat życia i twórczości Jana Pawła II udali się do Domu Pomocy Społecznej w Mielcu. Występ uczniów sprawił pensjonariuszom Domu Pomocy ogromną radość i dostarczył dużo wzruszeń i łez.  Uczniowie otrzymali rzęsiste oklaski i gorące podziękowania oraz zostali zaproszeni na następne spotkanie. 

< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020