Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow O szkole arrow Patron szkoły arrow Papież nasz patron i wielki nauczyciel
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Papież nasz patron i wielki nauczyciel

akademia16 października to dla naszej szkoły szczególna data, ponieważ w tym dniu świętujemy Dzień Patrona Szkoły. Już od 10 lat gromadzimy się wówczas, aby  oddać hołd wdzięczności za to, że Ojciec Święty był i nadal jest wśród nas wielką osobowością i na zawsze zostanie piękną częścią naszej pamięci i wzorem do naśladowania. W tym dniu wszyscy uczniowie o godz. 10.00 wzięli udział w  mszy św. w kościele parafialnym pod wezwaniem Trójcy Przenajświętrzej w Mielcu, a po powrocie do szkoły uczestniczyli w uroczystej akademii poświeconej św. Janowi Pawłowi II. Tegorocznym uroczystościom  przyświecało hasło „Papież – nasz patron i wielki nauczyciel”. Część artystyczną przygotowali uczniowie z klas 5c i 5d pod opieką nauczycieli : mgr Moniki Kuroń, mgr Marty Majki – Przywary i lic. Iwony Luberdy. Nad oprawą muzyczną czuwała nauczycielka muzyki mgr Ewa Gola, z inicjatywy której swe wokalne i muzyczne umiejętności mogło zaprezentować wielu uczniów naszej szkoły. Dekoracje sali i pamiątkowe kwiaty dla nauczycieli uczniowie wykonali pod kierunkiem nauczycielki plastyki – mgr Ewy Czeczot. Zgromadzeni uczniowie udowodnili, że są bardzo dumni z tego, że ich szkoła nosi imię Jana Pawła II.       zdjęcia
 
Korzystając z tej wyjątkowej okazji pragnęliśmy uczcić nie tylko naszego patrona, ale także Dzień Edukacji Narodowej, czyli Dzień Nauczyciela. Do życzeń i podziękowań za trudną pracę nauczycieli i wychowawców przyłączyła się cała społeczność uczniowska. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom i uczniom zaangażowanym w przygotowanie akademii oraz wręczyła dyplomy najbardziej zasłużonym pracownikom szkoły. W gronie wyróżnionych znalazło się w tym roku 19 nauczycieli oraz 14 pracowników obsługi i administracji. Warto dodać,  że  dwie  nauczycielki z naszej szkoły – mgr Teresa Hawron i mgr Beata Kramek - zostały szczególnie docenione za aktywność w pracy z młodzieżą i otrzymały Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !
Opracowała: mgr Monika Kuroń
 
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020