Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow O szkole arrow Patron szkoły arrow Żywy pomnik Św. Jana Pawła II w naszej szkole.
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Żywy pomnik Św. Jana Pawła II w naszej szkole.

podziekowanie Dzień Papieski z inicjatywy Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia obchodzony jest od 2001 roku, zawsze w niedzielę poprzedzającą rocznicę wyboru kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Obchody Dnia Papieskiego przebiegają w czterech wymiarach: intelektualnym, duchowym, artystycznym i charytatywnym. Odpowiedzią na wezwanie Ojca Świętego do solidarności z ubogimi są organizowane zbiórki pieniędzy. Nauczyciele wraz z uczniami naszej szkoły przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na terenie Parafii Trójcy Przenajświętszej jak również w naszej szkole. Zebrano 4040,00 zł na fundusz stypendialny fundacji, która przyznaje stypendia najbardziej uzdolnionym uczniom. W ten sposób każdy może się włączyć w budowę "Żywego pomnika Świętego Jana Pawła II".
Opracowała: mgr Mariola Ortyl
 
 
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020