Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Archiwum arrow I miejsce naszej drużyny na szczeblu miejskim i IV na etapie powiatowym w turnieju BRD
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

I miejsce naszej drużyny na szczeblu miejskim i IV na etapie powiatowym w turnieju BRD

BRD Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Julia Stanisz kl VIc, Sandra Grzeszczuk kl VId, Radosław Rusin kl VIa i Hubert Żmuda kl VIc wywalczyła I miejsce w Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym na szczeblu miejskim. W sobotę 19.03.2016r w Gimnazjum Nr3 w Mielcu odbyły się eliminacje do powiatowego  finału Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W rywalizacji zespołowej uczestniczyły reprezentacje wszystkich mieleckich szkół podstawowych i gimnazjów. Nasza drużyna zakwalifikowała  się do kolejnego etapu na szczeblu powiatowym. Eliminacje powiatowe odbyły się 23 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3, gdzie wywalczyli IV miejsce.  Gratulacje za zwycięstwo, pracowitość i świetną promocję naszej szkoły. zdjęcia
Opiekun: mgr Izabela Lonczak
 
 
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020