Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow O szkole arrow Archiwum arrow Święto patrona szkoły
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Święto patrona szkoły

msza20 października 2016 roku był dla całej naszej społeczności szkolnej dniem szczególnym, ponieważ dokładnie 11 lat temu nasza szkoła otrzymała imię zacnego patrona – Jana Pawła II. Co roku gromadzimy się w rocznicę tego ważnego  wydarzenia, aby uczcić  Świętego Jana Pawła II oraz poprzedzający go Dzień Edukacji Narodowej.    zobacz zdjęcia
 
 
 
Z tej okazji wszyscy uczniowie o godz. 10.00 wzięli udział w uroczystej Mszy Św. w kościele parafialnym pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej w Mielcu, której przewodniczył i płomienną homilię na temat miłosierdzia Bożego wygłosił ksiądz – katecheta mgr Mariusz Czosnyka. W przygotowanie uroczystości włączyli się nauczyciele – mgr Mariola Ortyl, mgr Elżbieta Wyparło oraz mgr Leszek Szot.
Po powrocie do szkoły wszyscy uczestniczyli w pięknej akademii, przypominającej postać papieża – Polaka, Jego życie, nauki i przestrogi, służbę Bogu i ludziom. W Roku Miłosierdzia Bożego szczególnie bliskie stały się nam słowa naszego patrona : „Musicie umieć wybaczać …”. Hasło to, jak również życie i piękną postać papieża, przybliżyły także dzieciom wyświetlone prezentacje multimedialne oraz wystawa książek i dzieł papieskich.  Część artystyczną przygotowali uczniowie pod opieką nauczycielek : mgr Moniki Kuroń, mgr Magdaleny Rumak – Markowskiej i mgr Jadwigi Treli. Nad oprawą muzyczną akademii i Mszy Św. tradycyjnie czuwała nauczycielka muzyki – mgr Ewa Gola. Dekoracje hali sportowej i pamiątkowe bukieciki kwiatów dla nauczycieli wykonali uczniowie wraz z nauczycielką plastyki – mgr Dorotą Baltyzar.   
W tym dniu pragniemy uczcić nie tylko pamięć o Patronie Szkoły, lecz również okazać wdzięczność oraz podziękowania nauczycielom i wychowawcom za ich trud włożony w wychowanie najmłodszego pokolenia Polaków. Na zakończenie całej uroczystości Pani Dyrektor podziękowała  nauczycielom i uczniom zaangażowanym w uświetnienie tego dnia oraz wręczyła dyplomy najbardziej zasłużonym pracownikom szkoły. W 2016 roku Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymało 18 nauczycieli i 13 pracowników obsługi i administracji. Natomiast Pan Prezydent Daniel Kozdęba Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca wyróżnił naszą Panią Dyrektor mgr Bogusława Czarny oraz naszą koleżankę Panią mgr Anna Gorczycę.
Opracowała : mgr Monika Kuroń
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020