Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Oferta szkoły arrow Archiwum arrow Mikołajkowy turniej w Bubble Soccer
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Mikołajkowy turniej w Bubble Soccer

turniejZ okazji Mikołaja 6 grudnia 2016 roku w hali sportowej naszej szkoły odbył się międzyszkolny turniej w Bubble Soccer – odmianę piłki nożnej. Uczestniczyły w nim zespoły dziewcząt i chłopców z SP11, SP12, SP13 oraz SP3. Zawody zorganizowano w ramach projektu „Odlotowy WF”, który jest wspólną inicjatywą Fundacji Klub Młodych Liderów i Sport & Fun Mielec. Jego celem jest zachęcenie młodzieży do uczestnictwa w zajęciach WF-u oraz aktywności fizycznej.   zobacz zdjęcia       
 
  Również tej alternatywnej dla dotąd znanej. Dodatkowo projekt ma pokazać, że sport oprócz rozwoju fizycznego może dostarczyć dobrej zabawy i rozrywki. Podczas wtorkowego turnieju nie liczyło się miejsce lecz właśnie aktywność fizyczna i dobra zabawa. Dlatego w reprezentacjach naszej szkoły wystąpili uczniowie, którzy do tej pory nie reprezentowali SP11 w żadnych zawodach sportowych lub startowali w nich sporadycznie. Przyjemnym akcentem turnieju były też występy zespołu naszych cheerleaderek prowadzonego przez mgr Agatę Buś. Reprezentacje z dziewcząt  i chłopców klas 6 wyselekcjonowali nauczyciele WF a ich opiekunem podczas zawodów był mgr Ireneusz Szumełda. W tej udanej „odlotowej" zabawie naszą szkołę reprezentowali: Szczukocka Karolina, Domin Laura, Smutek Magdalena, Wydro Amelia, Niziołek Karolina, Machała Maja,Moryl Wiktoria, Jackowska Iga i Piotrowska Martyna oraz Miga Kamil, Marzec Kryspin, Jasicki Stanisław, Rączka Wiktor, Duszlak Dominik, Strzelczyk Szymon Kołc Maksymilian, Sokołowski Seweryn, Kukla Kamil, Pająk Daniel i Kuśnierz Maciej.
 pracował: mgr Ireneusz Szumełda
 
 
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020