Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Oferta szkoły arrow Archiwum arrow Piłkarze ręczni SP11 mistrzami powiatu
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Piłkarze ręczni SP11 mistrzami powiatu

reprezentacja7 grudnia w hali naszej szkoły odbyły się Finały powiatowe IMS w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.  Wśród chłopców wystąpiły zespoły szkół podstawowych z Przecławia, Czermina oraz mistrzowie Mielca - reprezentacja SP11.  Zawody zdecydowanie wygrali nasi chłopcy i awansowali do zawodów wojewódzkich, które rozpoczną się w połowie lutego przyszłego roku. Tylko w pierwszych połowach przyjezdni toczyli  z nami w miarę wyrównaną walkę. W drugich już wyraźnie panowaliśmy na boisku i ostatecznie pokonaliśmy gości odpowiednio 15 : 6 oraz 12 : 3 ! Podczas swoich meczów gospodarzy gorąco zagrzewały do walki nasze cheerleaderki.   zdjęcia
 
W składzie reprezentacji  SP11 zagrali:  Daniel Soboń i Karol Maziarski w bramce oraz zawodnicy z pola – Dawid Blicharczyk, Gracjan Pietryka, Tomek Burek, Kuba Lenart, Krystian Wołoszyn, Patryk Krzysztofek, Michał Szymański, Kamil Kukla, Dawid Borek, Mikołaj Przywara, Filip Straż i Kacper Rozmus. Trenerem i opiekunem reprezentacji jest mgr Ireneusz Szumełda.
Zmagania dziewcząt wygrał zespół  SP w Przecławiu przed  SP Malinie i SP2 w Mielcu. W czasie uroczystego zakończenia nagrody wręczali m.in. zawodnicy grającej w Superlidze drużyny SPR Stal Mielec Paweł Wilk i Hubert Łukawski.  
 opracował:  mgr Ireneusz Szumełda
 
 
 
 
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020