Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności arrow Dla ucznia arrow Osiągnięcia uczniów arrow ,,Uratujemy cię - lesie, ty nie poddawaj się"
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

,,Uratujemy cię - lesie, ty nie poddawaj się"

Tkonkursakie hasło w dniu 25 kwietnia towarzyszyło uczestnikom Międzyszkolnego Konkursu Edukacji Środowiskowej z Elementami Ekologii dla klas III, który po raz dwudziesty pierwszy odbył się w naszej szkole. Uczniowie klas trzecich przystąpili do rywalizacji w dwóch kategoriach. Trzyosobowe drużyny ośmiu mieleckich szkół podstawowych pod czujnym okiem komisji konkursowej rozwiązywały zadania turnieju wiedzy, a zespoły dwuosobowe wykonywały komiksy, których tematem była ochrona lasów. Trzecioklasiści prezentowali wysoki i dość wyrównany poziom wiedzy dotyczący środowiska przyrodniczego oraz fauny i flory siedlisk leśnych.
 
Staranne, kolorowe prace plastyczne oceniane przez niezależną komisję, składającą się z nauczycieli plastyki i języka polskiego uznane zostały za ważny głos młodych ekologów i przesłanie dla innych - ,, Pamiętaj: Kiedy zniszczymy las, nie będzie nas”. Uroczystego podsumowania i ogłoszenie wyników konkursu dokonała Dyrektor Szkoły pani Bogusława Czarny, a nagrody rzeczowe dla laureatów i uczestników wręczyli zaproszeni goście – Dyrektor Wydziału Edukacji – pan Arkadiusz Gałkowski oraz pełniący obowiązki Prezydenta Miasta Mielca – pan Fryderyk Kapinos. 
Laureaci konkursu:
TURNIEJ WIEDZY:
I miejsce SP 3 ( Zuzanna Ciach, Adam Borek, Mikołaj Płatek)
II miejsce SP 1 ( Kinga Czajkowska, Emilia Oparowska, Witold Kapinos)
III miejsce SP 11 (Dominika Borsuk, Emilia Ślęzak, Gabriela Kusowska)
KONKURS PLASTYCZY – KOMIKS:
I miejsce SP 11 ( Zuzanna Krawczyk, Magdalena Maziarz)
II miejsce SP 1 ( Milena Dolot, Szymon Błędowski)
III miejsce SP 13 (Kornelia Gruz, Anna Machniak)
                                                       Konkurs przygotowały i przeprowadziły: mgr Barbara Kudyba,
  zobacz zdjęcia                                                           mgr Lucyna Bolechała, mgr Lucyna Harla, mgr Elżbieta Soja
 
< Poprzedni   Następny >
Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019