Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Zapobiegajmy pożarom

   W dniu 1 marca 2018r. w auli dawnego budynku AGH odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły:  Anna Piękoś z kl. 2a   oraz   Tymon Wdowiarz z kl. 2d. Nagrody wręczali m.in.: I Zastępca Prezydenta Miasta Mielca p. Jan Myśliwiec oraz Przewodniczący Zarządu Miejskiego i Powiatowego OSP w Mielcu p. Franciszek Augustyn.        Gratulujemy laureatom!   zdjęcia
 
 Opracowała:mgr  Barbara Kudyba
 

Tworzymy kulturę szacunku w sieci

 

 28 lutego w naszej szkole odbył się apel, który miał  ma na celu przypomnieć i uświadomić nam, jak ważna jest kultura na co dzień oraz w sieci. Przedsięwzięcie to miało związek z tegorocznymi obchodami Dnia Bezpiecznego Internetu, które były  pod hasłem „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”. Prowadzące apel przypomniały, że szacunek to pojęcie, które zawiera w sobie bardzo wiele treści. To istotna wartość, bez której nie zbudujemy kultury zrozumienia, zaufania  i tolerancji. Internet to narzędzie, które młodzi ludzie intensywnie wykorzystują do komunikacji, a dobre i pozytywne relacje powinny być oparte na poszanowaniu drugiej strony.
 
Czytaj całość...
Kwesta dla dzieci w Togo.


 Rodzina Szkół im. Jana Pawła II, do której i my należymy, zwraca się do nas z prośbą o pomoc dla dzieci w Szkole Jana Pawła II w Togo, w Afryce. Szkoła ta została wybudowana ze środków zebranych w Polsce. Ale dzieci w Togo są bardzo biedne i głodne. Dlatego nadal potrzebują naszego wsparcia. Już w tamtym roku zebrano w polskich szkołach kwotę, za którą udało się sfinansować 3 posiłki tygodniowo przez cały rok szkolny. Często są to jedyne ciepłe posiłki dnia. Obecnie Rodzina Szkół im. Jana Pawła II prosi o zorganizowanie kwesty na rzecz dożywiania na przyszły rok szkolny.
Czytaj całość...
Dzień otwarty 6.03.2018r i zapisy dzieci do klas pierwszych
Drodzy Rodzice
Serdecznie zapraszamy Państwa wraz z dzieckiem na dzień otwarty Szkoły Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. św. Jana Pawła II w Mielcu ul. Wł. Warneńczyka 2, który odbędzie się w dniu 6 marca 2018 r. w godz. 16 30 – 18 00.

Jednocześnie informujemy, że w dniach 01 - 09 marca 2018 r. trwają zapisy dzieci do klas pierwszych na rok szkolny 2018/19 za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego na stronie http://mielec.elemento.pl  który po wydrukowaniu oraz podpisaniu należy złożyć w sekretariacie szkoły w godzinach pracy  szkoły lub w trakcie dnia otwartego. W razie jakichkolwiek problemów z wypełnieniem powyższego formularza służymy pomocą.
Szczegółowe informacje dotyczące zapisów dostępne na stronie internetowej szkoły.
 
 
 
 
 
 Dyrektor szkoły
Bogusława Czarny
Zapraszamy do biblioteki.

 Zachęcamy uczniów do skorzystania z nowej oferty biblioteki szkolnej. Zostały zakupione kolejne nowości zarówno dla młodszych jaki i starszych czytelników. Starszych zachęcamy szczególnie do sięgnięcia po książkę pt. „Gorzka czekolada I inne ważne opowiadania o ważnych sprawach”. Jest to zbiór opowiadań dla dzieci w wieku 11–15 lat – o tym, co w życiu najważniejsze: o przyjaźni, szacunku, sprawiedliwości, odwadze, wolności, ale też optymizmie, życzliwości, pokojowym nastawieniu do świata…

Czytaj całość...
Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

„Bądź z serca
apelpozdrowiona
Ojczysta święta mowo!”
Leopold Staff

W dniu 21 lutego 2018 roku  uczniowie naszej szkoły uroczyście obchodzili Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Głównym celem  tego przedsięwzięcia, było kształtowanie świadomości językowej uczniów, a także propagowanie dbałości o poprawność języka polskiego. Słowami polskich pisarzy, przy melodii Szopena, pieśni patriotycznych uczennice z klasy 6c, 6b ,6a rozważały na temat  historii polskiej mowy. 
 
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2018