Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

Piłkarze ręczni obronili tytuł Mistrzów Powiatu
piłkarze ręczni
Reprezentanci SP11 wygrali Finał powiatowy Igrzysk Dzieci  w piłce ręcznej chłopców, który został rozegrany 18 grudnia w naszej hali. Tym samym obroniliśmy zdobyty przed rokiem tytuł Mistrzów powiatu mieleckiego. Zespół SP11 zdecydowanie pokonał innych finalistów : SP w Maliniu 11:6 oraz SP w Wadowicach Górnych 14:2 i awansował do zawodów szczebla wojewódzkiego.  

zobacz zdjęcia 

Czytaj całość...
Polska "Niepodległa, niepokorna... "
Polska Niepodległa Niepokorna
Zwycięzcy  w Międzywojewódzkim Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży


W ramach wspólnego świętowania Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości  w miesiącu listopadzie odbył się XVII Przegląd Twórczości  Dzieci i Młodzieży pod hasłem „Niepodległa, niepokorna …”  organizowany przez  Publiczną Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Pysznicy.  Honorowy patronat nad konkursem objęła Senator Rzeczpospolitej Polskiej  pani Janina Sagatowska i Podkarpacki Kurator Oświaty pani Małgorzata Rauch.

Czytaj całość...
Akcja PCK "Godne Dzieciństwo"
PCK
Szkolne koło PCK przy SP 11 w Mielcu
w miesiącu grudniu  wykonało 32 przedświąteczne paczki żywnościowe, które otrzymały potrzebujące rodziny z naszej szkoły. Tę  szczytną akcję wspomógł nasz udział w ogólnopolskiej przedświątecznej zbiórce PCK w sklepie Stokrotka na Borku, w której uczestniczyliśmy 16.12.2017r. Włącz się do tej szczytnej akcji niesienia pomocy potrzebującym.
zobacz zdjęcia

Opracowała opiekunka Szkolnego koła PCK Teresa Hawron
Dziś na przerwie dyskoteka, 7d na was czeka!
aerobik
Od początku grudnia na wniosek uczniów staramy się uatrakcyjnić sobie szkolne przerwy. Jednym z takich pomysłów są wspólne warsztaty taneczne, aerobik i pokazy cheerleaderek przygotowane przez uczennice z klasy 7d. Wspólnie się ruszamy i ćwiczymy, a przede wszystkim bawimy się razem!
 
Czytaj całość...
Zbiórka dla schroniska dla zwierząt
schronisko
Zbliża się zima, temperatury są coraz niższe, może padać śnieg, a zwierzęta w mieleckim schronisku cierpią i marzną. Z tego powodu chcemy im pomóc przekazując schronisku potrzebne rzeczy, karmę, koce czy pieniądze na ich zakup. Każdy z Was może pomóc przynosząc:-Karmę w puszce lub suchą;-Smaczki i nagrody;-koce, ręczniki, kołdry;-Zabawki dla zwierząt i stare przytulanki. Zbiórka potrwa od poniedziałku 18 grudnia do środy 20 grudnia

Uczniowie klasy 7d z wychowawczynią

Sukces Natalii Zaranek w Wojewódzkich Halowych Lekkoatletycznych Zawodach Mikołajkowych
Natalia
Dnia 9 grudnia 2017r. w Hali Lekkoatletycznej LKS Stal Mielec odbyły się Wojewódzkie Halowe Lekkoatletyczne Zawody Mikołajkowe. Impreza miała wysoką rangę o charakterze wojewódzkim. Uczniowie SP11 rywalizowali z zawodnikami, którzy na co dzień trenują w klubach lekkoatletycznych. Nasi uczniowie nie byli stawiani w roli faworytów, a mimo to udało się im w bardzo dobrym stylu konkurować z wykwalifikowanymi uczestnikami imprezy.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2018