Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Podstawowe informacje
 
koronawirus
 
Przekaż 1 % podatku
 
podatek
Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkoła pamięta
szkola
Weź nie truj
ESA
Nowe Numery Kontaktowe
kontakt
 

Zapisy na świetlicę na rok szkolny 2020/21

Informujemy, że do świetlicy szkolnej będą przyjmowane dzieci z klas 1-3, których rodzice pracują oraz wszyscy uczniowie o specjalnych potrzebach edukacyjnych, których sytuacja rodzinna tego wymaga.
                 czytaj całość                      karta informacyjna
 

Informacja dla uczniów klas ósmych

Informuję, że wszyscy uczniowie klas ósmych zostali zgłoszeni do elektronicznego systemu rekrutacji do szkół ponadpodstawowych poprzez  założenie kont. Hasła i loginy zostaną przekazane uczniom po ustaleniu przez Ministra Edukacji Narodowej nowego harmonogramu rekrutacji. Do tego czasu zachęcam do odwiedzenia strony: https://podkarpacie.edu.com.pl/kandydat/app/statistics.html
oraz strony Powiatu Mieleckiego: https://powiat-mielecki.pl/wydzial-edukacji-zdrowia-i-spraw-spolecznych/oferta-edukacyjna-2019-2020-podstawowka 

Na tych stronach możecie zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół w Powiecie Mieleckim na rok szkolny 2020/2021 oraz z samą aplikacją, za pomocą której będzie odbywała się rekrutacja.
 
Koordynator rekrutacji- Lidia Pyź
 

KOMUNIKAT

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej podaną w dniu 24 kwietnia 2020r. informuję, że do 24 maja 2020r. szkoła nie będzie prowadziła zajęć w formie tradycyjnej.    W dalszym ciągu prowadzone będzie zdalne nauczanie. 
Egzamin ósmoklasisty potrwa od 16 do 18 czerwca 2020r..

Język polski          16 czerwca 2020r.
Matematyka          17 czerwca 2020r.
Język angielski      18 czerwca 2020r.

Termin dodatkowy egzaminu od 7 do 9 lipca 2020r.
Wyniki egzaminu ósmoklasiści podane będą do 31 lipca 2020r.                                              
W związku z powyższym terminy rekrutacji do szkół średnich będą zmienione.

Dyrektor Szkoły
 


Międzyszkolny konkurs "Jan Paweł II -Pielgrzym"

patronZapraszamy do udziału w międzyszkolnym konkursie pod hasłem ,, Jan Paweł II – Pielgrzym”

W tym roku obchodzimy 100. rocznicę urodzin Karola Wojtyły, a rok 2020 ogłoszony został rokiem Świętego Jana Pawła II. To szczególna okazja do podjęcia refleksji nad owocami pielgrzymek do Ojczyzny Papieża Polaka.

Konkurs związany z Patronem szkoły św. Janem Pawłem II

konkursNasza szkoła nosi imię św. Jana Pawła II. W tym roku 18 maja obchodzimy 100- rocznicę urodzin naszego Patrona. W związku z tą rocznicą biblioteka szkolna oraz katechetka  p. M. Ortyl ogłaszają konkurs dla wszystkich uczniów naszej szkoły  na przygotowanie pracy plastycznej „Drzewo genealogiczne Jana Pawła II ”.  Format i technika prac dowolna. Zdjęcia przygotowanych prac prosimy przysyłać na adres:   w terminie do 15.05.2020 r.  Zdjęcia  prac zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły, a po przywróceniu zajęć uczniowie proszeni są o dostarczenie prac do biblioteki szkolnej, wtedy zostaną wybrane  najciekawsze prace w kategoriach wiekowych: kl.1-3; kl. 4-6;  kl.7-8.

 Nauczyciele bibliotekarze, katechetka – M. Ortyl
 
Wsparcie psychologiczne podczas pandemii

Drodzy uczniowie!
Dowiedzieliście się, że do 24 maja 2020r. szkoła nie będzie prowadziła zajęć w formie tradycyjnej, ale w dalszym ciągu prowadzone będzie zdalne nauczanie. Egzaminy ósmoklasisty odbędą się od 16 do 18 czerwca 2020r. Jakie czujesz emocje w związku z tą informacją? Czy przyzwyczaiłeś/ -łaś się do obecnego stanu rzeczy i jest Ci z tym dobrze ? Czy może czujesz lęk, strach, niepokój, złość? Pamiętaj, że każda emocja jest dobra i potrzebna, każda emocja pełni pewną funkcję. Czasem emocje powodują u człowieka dyskomfort, sprawiają, że nie jest przyjemnie. Jednak musisz wiedzieć, że jest to normalne, emocje są odpowiedzią, na to co dzieje się w życiu człowieka. Są sposoby, aby rozładować te trudne emocje i poczuć się lepiej.
Zadbaj o siebie w tym trudnym dla wszystkich czasie…


Zachowaj Trzeźwy Umysł

logoDostosowując się do obecnej sytuacji organizatorzy kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł wprowadzili zmiany w funkcjonowaniu kampanii. Obszerna informacja na temat zmian znajduje się na stronie internetowej: zachowaj-trzeżwy-umysł

 Jadwiga Mleczko – pedagog szkolny
 


Wirtualny Dzień Dawcy Szpiku z Fundacją DKMS

W dniach 9 i 10 stycznia 2020 roku w naszej szkole przeprowadziliśmy akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku dla chorych na nowotwory krwi. Wówczas zgłosiło się 114 osób.

Teraz w czasie epidemii koronawirusa, nie można przeprowadzić żadnych akcji rejestracji a chorzy nadal potrzebują szpiku. Dlatego Fundacja DKMS prosi chętnych dawców o rejestrowanie się online.
Zachęcam do zgłaszania się dawców  www.dkms.pl/wirtualny-dzien-dawcy   i do  przekazywania informacji o rejestracji online swoim bliskim i znajomym.
 
 Pielęgniarka szkolna Małgorzata Babiec
 

Wymyśl wierszyk o Mielcu i zdobądź nagrody

Urząd Miejski w Mielcu zachęca wszystkie dzieci to wymyślenia wierszyka na temat Mielca oraz nagrania video swojej twórczości. więcej informacji
 
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 787 54 50, (17) 787 54 54, email: sp11@miasto.mielec.pl
::
SP 11 Mielec © 2020