Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl

Szkola Podstawowa nr 11 w Mielecu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl    Aktualności
Organ prowadzący
 
mielec
Kanonizacja J. Pawła II

ja

Ocenianie kształtujące
ok
 
prawa dziecka
 
 
Szkoła młodych patriotów
 
szkola
Nasza Szkoła
 
prezentacja
 
 
Szkoła bez przemocy
szkola
Nieprzeciętna Szkoła
 
Galeria zdjęć
 
galeria
Projekt Next step
   
projekt
 
 
BIP
biuletyn
Nowa jakość doskonalenia
 
nowa
Pierwsza Pomoc
 
pierwsza pomoc
Szkola Podstawowa nr 11 w Mielcu z Oddzialami Integracyjnymi im. Jana Pawla II :: www.sp11.mielec.pl
Kontakt
 

28 listopada - spotkanie z dietetykiem panią Agatą Anuszewską

 W czwartek 28 listopada uczniów klas 4a, 4b i 4d odwiedziła przedstawicielka Polskich Centrów Dietetycznych -  PROJEKT ZDROWIE, pani dietetyk Agata Anuszewska. Spotkanie to było jednym z elementów wdrażanego przez szkołę programu zdrowotnego.  Uczniowie aktywnie włączyli się w tematykę spotkania zadając wiele pytań i dzieląc się swoją wiedzą o zdrowym żywieniu i jego zasadach.  Pani Agata zwróciła szczególną uwagę na dobór składników w zdrowej diecie, regularność posiłków, pokarmy których powinniśmy unikać oraz konieczność picia wody.
 
Czytaj całość...
Niepodległościowe Zawody Lekkoatletyczne

zawody24 listopada 2018r w hali lekkoatletycznej odbyły się Niepodległościowe Zawody Lekkoatletyczne. Zawody te były jednymi z wielu imprez sportowych towarzyszącymi 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Konkurencje w jakich zawodnicy mogli się zmierzyć to: biegi na 60m, 300m, 600m, skok w dal, skok w wzwyż i chód na 2 km. Ogółem wszystkich zawodników szkół powiatu mieleckiego którzy startowali w zawodach było 187 osób z naszej szkoły wzięło udział 51 osób i zdobyli 14 medali a reszta klasyfikowała się w czołówce.

Czytaj całość...
Finał Miejski Igrzysk Dzieci w mini piłce ręcznej

zawodyW dniu 21.11.2018 drużyna SP 11 dziewcząt w składzie: Kwiatkowska Zuzanna, Kozioł Wiktoria, Rusin Natalia, Rzeźnik Anna, Żurawska Patrycja, Mądry Karolina, Opałacz Roksana, Skowron Katarzyna, Skaza Laura, Mazgaj Małgorzata, Skóra Emilia, zajęły pierwsze miejsce w Finale Miejskim Igrzysk Dzieci w mini piłce ręcznej dziewcząt i awansowały do rozgrywek powiatowych. Opiekunem zawodniczek w trakcie zawodów była mgr Jadwiga Gil.  zdjęcia
Opracowała: mgr Jadwiga Gil
 


Projekt klas drugich "Polska Niepodległa"

projektUczniowie klas II aktywnie włączyli się w obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. W październiku i listopadzie pracowali metodą projektu. Poznali historię walki Polaków o wolność naszej ojczyzny, a także wybitnych Polaków, którzy przyczynili się do odzyskania niepodległości. W czasie lekcji czytali legendy o powstaniu naszych stolic - Gniezna, Krakowa i o Warszawy oraz wiersze o naszej ojczyźnie. W ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości nasi wychowankowie uczestniczyli w marszu niepodległościowym społeczności naszej szkoły, w warsztatach patriotycznych zorganizowanych przez Miejską Bibliotekę oraz w zajęciach edukacyjnych przygotowanych przez Muzeum Regionalne w Dworku Oborskich pt. "Nasza niepodległość”.
 
Czytaj całość...
Astronomia w pigułce i czekolada.

 22 listopada uczniowie klasy 7a, 7b,7c SP 11 w Mielcu  wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę di do Rzeszowa. Najpierw udali się na Uniwersytet Rzeszowski, gdzie  wcielili się w rolę studentów astronomii oraz  fizyki i uczestniczyli  w wykładzie „ Astronomia w pigułce”. Następnie uczniowie naszej szkoły brali udział w warsztatach i pokazach z ciekłym azotem. Zajęcia te przybliżyły każdemu magię i tajemnice niskich temperatur. Ciekły azot, którego temperatura wynosi -196 C pozwala odczuć granicę zimna w okolicy temperatury zera krytycznego.

Czytaj całość...
Podkarpacki Konkurs Literatura i Dzieci "Niezwykłe opowieści"
 Dnia 20 listopada 2018roku uczniowie naszej szkoły brali udział w Eliminacjach Gminnych Podkarpackiego Konkursu Literatura i Dzieci 2018 „ Niezwykle opowieści”, którego głównym organizatorem jest Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie. Konkurs adresowany dla uczniów szkól podstawowych. Źródłem pomysłów tegorocznych prezentacji były podania i legendy. Celem konkursu to zachęcenie do czytania książek, przekazywanie poprzez literaturę ponadczasowych wartości, rozwijanie wyobraźni i spontaniczności oraz promocja dokonań artystycznych dzieci. Szkołę reprezentowali uczniowie klasy 4e Natalia Pytko, Weronika Kopera, Weronika Żuk, Marika Surowiec, Bryan Przybek,  Maja Gancarz, Milena Muniak.
     

Czytaj całość...
Wizyta klasy 4d w mieleckiej Kuźni Atletów

kuznia19 listopada w ramach programu doradztwa zawodowego i współpracy z rodzicami, na zaproszenie pani Sylwii Kozubal – mamy naszych bliźniaków, odwiedziliśmy miejsce jej pracy, czyli Kuźnię Atleltów. O swojej pracy i tajnikach sportu opowiadali: były mistrz podkarpacia w boksie, obecnie trener sekcji bokserskiej Iryda w Mielcu – Paweł Róg,  były zawodnik judo, trener kulturystyki i dietetyk żywienia diety ketogenicznej - Wiktor Cichoń oraz nasza mama - medalistka mistrzostw Polski w chodzie na 3 km, trener lekkoatletyczny i sędzia sportowy – Sylwia Kozubal.

Czytaj całość...
Szlachetna Paczka 2018

paczka Już po raz ósmy chcemy wspólnie przygotować świąteczną paczkę.  19 listopada 2018r. wybraliśmy potrzebującą  rodzinę, POD – 2944 – 588230. Zwracam się z prośbą do rodziców, uczniów i nauczycieli o pomoc w zorganizowaniu świątecznego kiermaszu , który odbędzie się w naszej szkole  w dniu 4 grudnia 2018 r. Dochód z kiermaszu przeznaczymy na zakup wszystkich rzeczy ,których potrzebuje rodzina.  Niech nam wszystkim darczyńcom towarzyszy hasło tegorocznej akcji charytatywnej  – Lubię ludzi, lubię pomagać.
mgr Jadwiga Mleczko – pedagog szkolny
 

Radosne śpiewanie dla Niepodległej.

 Rok 2018  to wyjątkowy czas, który przypomina nam radosny moment odzyskania niepodległości . Łącząc  obchody 100-lecia rocznicy oraz rozwijanie swoich zdolności muzycznych  w Szkole Podstawowej nr 11 w Mielcu odbył się  Szkolny Konkurs Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej. Głównym celem tego przedsięwzięcia było  rozbudzanie  w sercach młodego pokolenia miłości do ojczystej ziemi, do regionu i miejscowości, w której żyjemy. W przeglądzie wzięli udział soliści oraz zespoły wokalne  z klas 1-8 szkoły naszej szkoły. Każdy uczestnik prezentował jeden utwór o treści patriotycznej.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Szkoła Podstawowa Nr 11 w Mielcu im. Jana Pawła II, ul. Warneńczyka 2, 39-300 Mielec, tel: (17) 582 53 08, email: sp11mielec@onet.pl
::
SP 11 Mielec © 2019